Regulamin serwera Pixelmon.pl

Regulamin forum i serwera Pixelmon.pl

Postautor: denek » 07 sie 2013, 10:05

Wstęp
Każdy uczestnik gry na serwerze pixelmon.pl, oświadcza, że zapoznał się i akceptuje poniższy tekst regulaminu.

1. Nazwa konta
a) Imiona, które są obraźliwe, rasistowskie, religijne, polityczne, seksualnie powiązane, związane z narkotykami są powszechnie nie do przyjęcia oraz mogą być karane banem.
b) Imiona, które oznaczają albo podburzają złamanie zasad gry, są karane banem.

2. Gra
a) Pisząc identyczne albo podobne oświadczenia, pisząc przekleństwa, wulgaryzmy, treści obrażające innych graczy, wykonując te same powtórzenia ruchu w ciągu krótkiego okresu czasu (spam), korzystając ze źle sformatowanego albo bezsensownego tekstu jest karane banem.
b) Zakazane jest reklamowanie zawartości, która jest nie ustosunkowana do gry albo proponowania rzeczy za realne pieniądze.
c) Grożenie władzy serwera jest natychmiastowo karane banem.
d) Wykorzystując oczywiste błędy gry, są karane usunięciem konta. Jeśli znajdziesz błąd, musisz informować o tym administratora serwera pixelmon.
e) Używanie nie oficjalnych programów do gry jest karanie usunięciem konta.
f) Próba kradzieży czyjegoś konta jest karane usunięciem konta.
g) Dla konta zablokowanego, zbanowanego, usuniętego z gry na serwerze, nie są zwracane płatne dni dotyczące konta VIP / SVIP, ani przedmioty (rzeczy) zakupione w sms shopie serwera.
h) Każdy opiekun gry (administrator) ma prawo zablokować gracza, który w jego mniemaniu naruszył zasady regulaminu, prawo lub zachowywał się wbrew normom społecznym.
i) Zakazuje się odsprzedawania konta innym graczom. W takich przypadkach wszelkie reklamacje zostają anulowane, a konto zablokowane bezterminowo.
j) Każdy gracz z kontem płatnym SVIP ma prawo do 1 działki na mapie głównej (adventure), a wielkość jej i miejsce jest ustalana i przydzielana przez administratora. Działka wraz z zwartością pozostanie usunięta w przypadku braku aktywności gracza na serwerze dłuższej niż 30 dni, a rzeczy (itemy) zostaną na niej usunięte.
k) Każdy gracz z kontem płatnym VIP ma możliwość do zmiany SKIN-a. Wyglądu postaci w grze.
l) Gracze z kontem płatnym VIP / SVIP rozpoczynając grę otrzymują na start funkcje i przedmioty zgodne z wytycznymi zakupu (szczegóły w sms shop).
ł) Handel za realne pieniądze i wymiany za dodatki do innych gier skutkuje natychmiastowym usunięciem kont wraz z zawartością oraz blokady dostępu do serwera.

3. Inne
a) Serwer Minecraft Pixelmon.pl to gra online, w której codziennie spotykają się ludzie z całego świata. Jako gwarancję na to żeby ta gra była miłą rozrywką dla wszystkich, opiekunowie serwera oczekują od wszystkich graczy aby zachowywali się w sposób racjonalny i uprzejmy.
Zastrzegamy sobie prawo do powstrzymywania niewłaściwych zachowań w grze, na oficjalnej stronie internetowej lub w innych częściach usług.
b) Zakazane jest ujawnianie danych do swojego konta osobom trzecim. Serwer pixelmon.pl nie ponosi odpowiedzialności za przejęcie lub utratę konta.
c) Administracja zastrzega prawo do czasowych przerw w działaniu serwera lub danej usługi w celu konserwacji, restartu, naprawy i innych określonych działań bez powiadamiania gracza.
d) Wszelka forma reklamy jest bezwzględnie karana banem na adres IP.
e) Administracja nie ponosi odpowiedzialności za zaginione przedmioty i Pokemony. Zwrot przedmiotów i Pokemonów, odbywa się w szczególnych (wyjątkowych przypadkach) po okazaniu dowodów ich posiadania lub nabycia, drogą email.
f) Administrator, moderator serwera może dokonać czasowego wykluczenia gracza z gry na serwerze, jeśli jego zachowanie będzie niestosowne.
g) WAŻNE! Administracja nigdy nie prosi o podawanie haseł, ani o ich zmianę! Wszelkie przejawy takie zachowania proszę ignorować , a sam fakt zgłosić administratorowi serwera.

4. Podsumowanie:
Naruszanie lub usiłowanie naruszenia zasad może doprowadzić do czasowego zawieszenia postaci i konta, a w ciężkich przypadkach do usunięcia lub modyfikacji umiejętności, atrybutów i dobytku postaci, jak również trwałego usunięcia postaci i konta bez jakiejkolwiek rekompensaty. Kara jest zależna od powagi naruszania zasad oraz zapiskach wcześniejszych kar gracza. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia od jego przestrzegania.

Zasady te mogą się zmienić w każdej chwili.
Obrazek

denek  

Administrator
 
Posty: 5231
Rejestracja: 23 cze 2013, 20:25


Wróć do Regulamin

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron