Gdzie mam kurcze expić?

Nie związane z tematem

Postautor: Appplas » 09 wrz 2013, 22:19

Wybaczcie mi, że tworzę spam i spam, bo pewnie jest masa tego typu tematów, lub jeden treściwy. Niestety jednak dla nowej osoby na tym forum nie możliwym jest ogarnięcie się w tym i po prostu nie potrafiłem znaleźć odpowiedniego tematu. Musicie popracować nad przejrzystością forum :)

Do rzeczy. Mam charmelona na 32 lvl. i chciałbym pozabijać sobie potwory między 35 a 45 poziomem doświadczenia. Szukałem chyba z pół godziny na serwerze odpowiedniego miejsca, w którym spawniłyby się takie potwory, jednakże nie znalazłem. Idąc w górę od spawnu znajdują się tam potwory jedynie od 2 do 24 poziomu i nic więcej. Jakiś tam mod powiedział, że muszę jak najdalej odejść, żeby znaleźć te lepsze. Jednak tam gdzie szedłem nie było żadnych pokemonów. Więc no proszę was. Proszę o wyraźniejsze kierunkowskazy na spawnie (np. północ = 1lvl --> 24 lvl, potem wschód 25lvl --> 50 lvl.) i tak dalej i tak dalej.

Pozdrawiam i prosze o odpowiedź w tym temacie i nie przenoszenie go przez 24h. Pozdrawiam

Appplas  

Postautor: Hiniaa » 13 wrz 2013, 18:23

Słyszałam coś (ale jestem nowa na serwerze, więc nie mogę zapewnić, że to prawda), że poki częściej spawnią się jeśli przy tobie jest jeszcze jedna osoba. Więc możliwe, że faktycznie im dalej odejdziesz tym lepsze poki znajdziesz, ale lepiej, żebyś był tam z kimś jeszcze, żeby mogły się szybciej pojawiać.
: F ale nie wiem, nie sprawdzałam tego jakoś skrupulatnie.
Obrazek

Hiniaa  

Awatar użytkownika

Postautor: Rafax011 » 15 wrz 2013, 19:46

Dobre pokemony są na safari i na pustyni, lecz nie mam dokładnych namiarów teraz ;/ Na pustyni są pokemony 35 lvl, np. taki Golduck

Rafax011  

Postautor: Aliar » 15 wrz 2013, 22:49

Jest gdzie expić, wystarczy poszukać.. Ogniste poki znajdziesz na wulkanie, kamienne koło gigantycznego digleta.. Można też wyłowić, na saffari pochodzić, pustyni.. Mapa jest ogromna, wystarczą chęci;)
Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy, aby go osiągnąć.

Aliar  

Awatar użytkownika

Postautor: denek » 17 wrz 2013, 08:05

zajrzyj też na cmentarz :)
Obrazek

denek  

Administrator

Wróć do Offtopy